Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[14-03-2017] DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

 

W sobotę 11 marca na niezwykły, pełen humoru wieczór zaproszono Panie z okazji Dnia Kobiet do Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteki w Gniewinie.

 

W sobotni wieczór, z okazji minionego Dnia Kobiet, w sali widowiskowo-kinowej CKSTiB w Gniewinie wystąpiła grupa „Czesław Jakubiec Comedy" prezentując niebywałe połączenie komedii, opery, muzyki klasycznej, przyprawione nutką dobrego kabaretu i zabierając licznie przybyłych widzów w krainę Mozarta, Chopina czy Moniuszki, po której tak artyści, jak i widzowie, poruszali się z zachwytem i lekkim przymrużeniem oka.

- Sobotni spektakl  widzowie zgromadzeni w sali kinowej Centrum Kultury w Gniewinie, głównie panie, mogą ocenić jedynie słowami:  wspaniała uczta dla ducha, duża dawka dobrego humoru, radość, piękny śpiew, finezyjna gra aktorska i muzyka poważna w wesołym wydaniu - oceniła spektakl Wioletta Majer. - „Czesław Jakubiec Comedy" był pięknym prezentem dla kobiet z okazji ich święta. Całe trio - akompaniator Michał Mazanek, baletnica -akrobatka Karolina Zasada i tenor - kabareciarz Czesław Jakubiec, tak rozbawili publiczność, że ta nie chciała opuścić sali.

- Wielkimi atutami teatru  „Czesław Jakubiec Comedy" jest inteligentny humor i niezwykły kontakt z publicznością, oprawa wokalno - muzyczna i możliwość posłuchania arii operowych w lżejszym wydaniu, takim z przymrużeniem oka. Główny sprawca operowego zamieszania - Czesław Jakubiec to prawdziwy wirtuoz - niepozorny, subtelny człowieczek we fraku - a magik, wciągający widza swym magnetyzmem do swojego muzycznego, radosnego świata bez reszty, do bisów, do końca i jeszcze dłużej - do długiej kolejki po autografy - kończy swoją wypowiedź pani Wioletta.

Dodajmy, że artyści tej grupy to laureaci wielu festiwali muzycznych i kabaretowych, są stałymi gośćmi rozrywkowych programów telewizyjnych. Koncertują w Polsce i za granicą. Ich występy to zaskakujące połączenie muzyki i humoru.

Jesteśmy grupą dobrych znajomych, którzy połączyli swoje pasje: do muzyki, kabaretu, komedii, sceny i jedzenia. Wspólnie naszej pasji poświęciliśmy ładnych kilkadziesiąt lat, zdobyliśmy łącznie około 150 nagród na festiwalach muzycznych i kabaretowych. Zagraliśmy około 2000 koncertów na terenie Polski i nie tylko. Zjedliśmy 6,5 tony ziemniaków i 74 hektolitry zupy, przespaliśmy w hotelach 1000 i jedną noc  oraz zajechaliśmy 11 samochodów" - z humorem piszą artyści o sobie na swojej stronie internetowej.

(MOD)

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   18 °C
Ciśnienie:   1019 hPa
Wiatr:   5 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji