Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[11-04-2017] SUKCES OLI DOMINIK

 

W Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Biegach Przełajowych Aleksandra Dominik z Gimnazjum w Kostkowie stanęła na trzecim stopniu podium.

 

Ponad 400 zawodników i zawodniczek z całego powiatu wejherowskiego wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych, które 5 kwietnia 2017 r. odbyły się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie. Oprócz drużynowej prowadzona była również klasyfikacja indywidualna Mistrzostw.

W zawodach udział wzięły drużyny z SZS w Gniewinie i Kostkowie. W klasyfikacji zespołowej drużyny z gniewińskiej gminy nie odniosły większych sukcesów, jedynie gimnazjalistki z Kostkowa uplasowały się wysokim 4 miejscu. W klasyfikacji szkół podstawowych w kategorii dziewcząt SSP w Gniewinie zajęła 7 a SSP w Kostkowie 9 miejsce. W kategorii chłopców SSP w Gniewinie zajęła 7 miejsce. Wśród gimnazjów w kategorii chłopców Gimnazjum w Gniewinie zajęło 6 lokatę.

Sukces natomiast odnotowała w klasyfikacji indywidualnej 15-letnia Aleksandra Dominik, uczennica II klasy Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie, która zajęła III miejsce na nietypowym dla siebie dystansie ulegając jedynie Natalii Klas z Gimnazjum w Bolszewie i Natalii Młodak z gimnazjum nr 1 w Rumi.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia Aleksandra Dominik podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostwach Młodzików Województwa Pomorskiego w LA wywalczyła tytuł Mistrzyni Województwa Pomorskiego i złoty medal w biegu na 600 m.

Organizatorami Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

(MOD)

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   11 °C
Ciśnienie:   1019 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji