Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[14-04-2017] GNIEWINO NA FREE TIME FESTIWAL

 

Przedstawiciele Gminy Gniewino wyróżnili się na Free Time Festiwal, który w dniach 1 i 2 kwietnia odbył się w Amber Expo w Gdańsku.

 

 

Z początkiem kwietnia, na zorganizowanych po raz kolejny gdańskich  turystycznych targach pn. FREE TIME FESTWAL  wzięli udział przedstawiciele Gminy Gniewino: dyrektor Centrum Kultury Waldemar Szczypior, KGW Perlino: Bernadeta Berezowska, Janina Glapa i Danuta Szulecka, KGW Kostkowo: Dorota Grzywacz, Beata Jabłońska i Renata Pospieszna oraz specjalista ds. Obsługi Obiektów Turystycznych Emilia Paszke. Był również gniewiński Stolem, który zachęcał do odwiedzenia Krainy Stolemów m.in. rozdając dzieciom cukierki. Dodatkowo stoisko upiększała Szczypior Kapela, a całe targi rozpoczęte zostały koncertem Gminnej Orkiestry Dętej z Gniewina.

Podczas targów odbył się konkurs wiedzy o Gniewinie, którego laureaci zostali nagrodzeni voucherami na kolację w Hotelu Mistral Sport, przejażdżkę szybką łodzią, statkiem „Nadolanin", masaż relaksacyjny, wejście na krytą pływalnię oraz nagrody-niespodzianki w postaci parasoli i drobnych gadżetów. W sumie nagrodzono 16 osób.

Odbył się również konkurs dla wystawców pn. „MERCURIUS GEDANENSIS", w którym Gmina Gniewino otrzymała wyróżnienie w kategorii „Turystyka dla dzieci młodzieży".

Free Time Festiwal to multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny, na którym coś ciekawego dla siebie znajdą miłośnicy wielu różnych dziedzin - od kuchni po sporty wodne. Projekt adresowany jest do osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia, nielubiących się nudzić, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Oprócz Gminu Gniewino na targach prezentowały się setki innych wystawców a wśród nich m.in. Środkowofrankońska Dolina Wina, Obwód Lwowski z Ukrainy, Wrocławskie ZOO, Gdański Teatr Szekspirowski, Polski Związek Wędkarski, czy Pomorska Policja.

(MOD)

Fot. Emilia Paszke

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   18 °C
Ciśnienie:   1019 hPa
Wiatr:   5 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji