Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[31-10-2017] Wioletta Majer-Szreder w finale „NAUCZYCIEL POMORZA 2017”.

 

Dr Wioletta Majer - Szreder, wicedyrektor SZS w Gniewinie, nauczycielka języka polskiego oraz zajęć artystycznych została finalistką tytułu Nauczyciel Pomorza 2017.

 

Na konkurs wpłynęło 37 wniosków. Spośród zgłoszonych nauczycieli Komisja Konkursowa zarekomendowała dziesięciu kandydatów do tytułu, a wśród nich dr Wiolettę Majer - Szreder. Nominowani musieli sprostać wysokim kryteriom stawianym w konkursie: wyróżniać się w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej. Wniosek o nadanie tytułu mogli składać dyrektorzy przedszkoli, szkół lub placówek oświatowych, rady szkoły lub placówki, rady rodziców, samorządy uczniowskie i organizacje pozarządowe.

Wręczenie Nagród Marszałka Województwa Pomorskiego Nauczyciel Pomorza 2017 odbyło się w piątek 27 października po wystąpieniach i dyskusji na Forum Pomorskiej Edukacji. Tytułem Nauczyciel Pomorza 2017została uhonorowana Maria Gajewska, nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku.

To już druga edycja tego Konkursu. Nauczyciel Pomorza jest organizowany przez marszałka województwa pomorskiego z myślą o najwybitniejszych pedagogach. Tych, którzy wyróżniają się podejściem do uczniów, wspierają i pomagają rozwijać ich talenty, przygotowują swoich wychowanków do aktywnej działalności społecznej, razem z uczniami angażują się w działalność na rzecz potrzebujących.

Opr. (MOD)

Fot. www.pomorskie.eu, www.gdańsk.naszemiasto.pl

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   6 °C
Ciśnienie:   1025 hPa
Wiatr:   4 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji