Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[16-01-2018] MILITARNI GNIEWINO NA WOŚP

 

Grupa „MILITARNI GNIEWINO” aktywnie włączyła się w tegoroczną akcję 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która minionej niedzieli odbyła się w powiecie wejherowskim.

 

Przez całą niedzielę kwestowano na ulicach miast powiatu wejherowskiego. W Wejherowie główny sztab akcji oraz imprezowe centrum mieściło się w Filharmonii Kaszubskiej i jej sąsiedztwie, gdzie Grupa Airsoftowa 10ts Shadows rozlokowała cieszący się sporym zainteresowaniem, szczególnie młodych mieszkańców Wejherowa, zimowy obóz wojskowy wraz ze sprzętem i pojazdami wojskowymi dostarczonymi przez Stowarzyszenie „Militarni Gniewino". Liczni przybyli mieszkańcy mogli nie tylko zapoznać się z prezentowanymi pojazdami wojskowymi i innym sprzętem, ale także skosztować grochówki serwowanej z wojskowej kuchni polowej.

Pomimo mrozu atmosfera była gorąca, a uliczni wolontariusze nie mieli trudności z przekonaniem wejherowian do wsparcia tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem 26. Finału WOŚP było pozyskanie środków „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W powiecie wejherowskim zebrano łącznie ponad 266 tys. zł. a w samym Wejherowie ponad 93 tys. zł. W całym kraju, według wstępnych szacunków, zebrano ponad 81 mln zł, a część akcji i licytacji jeszcze trwa.

(MOD)

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   3 °C
Ciśnienie:   1012 hPa
Wiatr:   6 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji