Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[08-02-2018] Integracyjna zabawa w Rybnie

 

Udanie spędzili czas uczestnicy zorganizowanej przez Radę Sołecką i Koło Łowieckie nr 1 z Gdyni integracyjnej zabawy w Domu Sołeckim w Rybnie.

 

 

Już  po raz czwarty miejscowi rolnicy i Koło Gospodyń Wiejskich z Rybna integrowali się podczas wspólnej zabawy z członkami Koła Łowieckiego nr 1 z Gdyni. Zabawa rozpoczęła się w Domu Sołeckim w ostatnią sobotę stycznia 2018 r. od godz.  18:00.

Na początku sołtys Andrzej Miedziak i prezes koła łowieckiego Leszek Zacharczuk przywitali przybyłych gości i zaprosili ich do wspólnej zabawy a także konsumpcji przygotowanych dań: pysznych ciast i sałatek przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rybnie oraz ciepłego, przygotowanego do konsumpcji dzika, przywiezionego przez myśliwych z gdyńskiego Koła.

Sołtys i prezes wymienili się też podziękowaniami za dotychczasową współpracę.

- Znamy się już od paru lat - mówi sołtys Andrzej Miedziak - więc integracja była szybka, bez konieczności jakiegoś namawiania do niej. Nawet ci, co byli pierwszy raz, szybko znaleźli wspólny język.

W trakcie zabawy odbyło się losowanie przygotowanych przez sołtysa i prezesa koła nagród, a później dalsza część tanecznej zabawy, do której przygrywał Kamil Wróblewski z Lisewa, który wcześniej, podczas losowania nagród, pełnił rolę sierotki Marysi. Na koniec zabawy wszyscy jej uczestnicy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

- Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy - podsumowuje wieczór sołtys Rybna - a także za wspaniałą atmosferę podczas zabawy. Dodam, że wśród nas byli też zaproszeni sponsorzy, którzy wspierają sołectwo a chcą pozostać anonimowi. A że za rok przypada piąta rocznica naszej integracji, to planujemy,  wspólnie z prezesem koła łowieckiego niespodziankę, której nie chciałbym już teraz zdradzać. Powiem krótko: do zobaczenia za rok i zapraszam!

(MOD)

Fot. Piotr Kanigowski i Bernard Neubert

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   3 °C
Ciśnienie:   1012 hPa
Wiatr:   6 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji