Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[07-05-2018] ZDOLNI INFORMATYCY Z KOSTKOWA

 

Hubert Niepomnik i Monika Szur walczyli w Finale Wojewódzkim Pomorskiej Ligi Zadaniowej a Hubert także w Finale Wojewódzkim Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego.

 

 

Pięcioro uczniów z Gimnazjum w Kostkowie - Monika Szur, Weronika Szur, Kamil Karczewski, Patryk Kurpet oraz Hubert Niepomnik - zakwalifikowało się do etapu powiatowego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego, w którym stanowili najliczniejszą szkolną reprezentację. Do kolejnego etapu - wojewódzkiego - zakwalifikował się uczeń z klasy IIA Gimnazjum w Kostkowie - Hubert Niepomnik, który wywalczył w nim tytuł FINALISTY KURATORYJNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO i otrzymał stosowne zaświadczenie podpisane przez Monikę Konczak, Pomorskiego Kuratora Oświaty, organizatora konkursu dla uczniów gimnazjów.

Drugim konkursem o zasięgu wojewódzkim, w którym startowali uczniowie z Kostkowa, była Pomorska Liga Zadaniowa, stanowiąca jedno z działań realizowanych w ramach przedsięwzięcia strategicznego województwa pomorskiego pn. „Zdolni z Pomorza". Jest to wspólna inicjatywa Samorządu Województwa Pomorskiego, powiatów i siedmiu pomorskich uczelni,

W etapie szkolnym startowało pięcioro uczniów z Gimnazjum w Kostkowie, z czego troje - Monika Szur, Kamil Karczewski i Hubert Niepomnik - awansowało do etapu powiatowego, który z sukcesami ukończyło dwoje uczniów: I miejsce i tytuł LAUREATA etapu powiatowego zdobył Hubert Niepomnik, z klasy IIA , a Monika Szur z klasy IIIB zdobyła tytuł FINALISTY tego etapu. Oboje awansowali też do finału wojewódzkiego, w którym Monika zajęła 13 miejsce, a Hubert wywalczył tytuł FINALISTY WOJEWÓDZKIEGO. W nagrodę uczniowie otrzymali  dyplomy z gratulacjami od Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego.

(MOD)

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   5 °C
Ciśnienie:   988 hPa
Wiatr:   7 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji