Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[19-06-2018] EMILIA - TALENT NR 1

 

Emilia Warmińska, reprezentująca Centrum Kultury, Spotu, Turystyki i Bibliotekę w Gniewinie zdobyła I miejsce w Przeglądzie Talentów Wokalnych w Rumi.

 

 

W piątek 15 czerwca 2018 r. na scenie letniej Miejskiego Domu Kultury w Rumi odbył się Przegląd Talentów Wokalnych, na który zgłosiło się 36 uczestników i zespołów. Dzieci i młodzież zaprezentowały się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły wokalne oraz trzech kategoriach wiekowych. Oceniało ich jury w składzie: Beata Buczek-Żarnecka - przewodnicząca oraz Agnieszka Babicz-Stasierowska i Agnieszka Skawińska - członkinie.

Wśród uczestników konkursu była Emilia Warmińska, która w kategorii szkół ponadpodstawowych reprezentowała Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotekę w Gniewinie. Młoda mieszkanka Gniewina zaprezentowała się znakomicie zdobywając w swojej kategorii I miejsce.

Dodajmy, że w pozostałych kategoriach zwyciężyli:

- w kat. szkół podstawowych ex aequo: Karina Gęsicka z Prywatnej Szkoły Muzycznej I St. w Redzie i Oliwia Nastały ze Szkoły Podstawowej w Bolszewie;

- w kat. klas VII i gimnazjów ex aequo: Jan Podwojski z SP nr 9 w Wejherowie i Maja Patek z SP nr 10 w Rumi;

- w kat. zespoły wokalne: zespół VOICE POWER z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Tegoroczna plenerowa wersja konkursu dla wszystkich była miłą odmianą. Pogoda dopisała, więc na widowni zasiedli nie tylko uczestnicy wraz z opiekunami ale również spacerujący przechodnie, a za wszystkich występujących kciuki trzymał Wojciech Rybakowski - etatowy Członek Zarządu Starostwa Powiatu Wejherowskiego, który przyszedł posłuchać młodych wokalistów.

Emilia Warmińska, obecnie uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni, rozpoczynała wokalną karierę w prowadzonym przez Joannę Kurek, założonym w 2012 roku przy CKSTiB w Gniewinie, chórze APPASSIONATO.

Organizatorem konkursu był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, a sponsorem nagród Starosta Powiatu Wejherowskiego oraz Burmistrz Miasta Rumi. 

(MOD)

Fot. PZPOW w Wejherowie

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   4 °C
Ciśnienie:   1012 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji