Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[21-06-2018] FESTYN W CHYNOWIU

 

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. z okazji Dnia Dziecka dzieci z sołectwa Chynowie wraz z rodzicami spotkały się na festynie w Domu Sołeckim.

 

 

Na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Jedną z największych niespodzianek był występ magika - iluzjonisty, który zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce oraz dostarczył rozrywki poprzez wykonanie kilku magicznych sztuczek. Najmłodsi cieszyli się też, że mogą poskakać na dmuchańcach. Do Chynowia przyjechały też samochody militarne, które wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród najmłodszych i dorosłych. Część militarnych, która przybyła z Kostkowa na motorach, zapewniła  przejażdżkę na swoich ścigaczach najodważniejszym dzieciom oraz pani sołtys - Jadwidze Szulc. Dzieci ogromnie ucieszyły się także z przejażdżki bryczką, którą udostępnił Ośrodek Jeździecki „Hajduki".

Każdy milusiński otrzymał także słodki upominek, składający się ze słodyczy, lodów i napojów. Była również dla każdego kiełbaska upieczona przy wspólnym ognisku.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, radnemu, Radzie Sołeckiej i Grupie Odnowy Wsi, którzy przyczynili się do tego, aby Dzień Dziecka był naprawdę bardzo udany i mają nadzieję spotkać się za rok znów w tak licznym gronie.

Opr. (MOD)

Fot. Emilia Szulc

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   4 °C
Ciśnienie:   1012 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji