Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[21-09-2018] RODZINNY FESTYN W KOSTKOWIE

 

W sobotę 1 września 2018r. mieszkańcy sołectwa Kostkowo mieli okazję do wspaniałej zabawy na „Festynie rodzinnym” w Dąbrówce.

 

 

Przygotowane na festyn przez sołtysa, panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Grupę Odnowy Wsi z Kostkowa konkursy i atrakcje takie jak: malowanie samochodu, którego tematem było „Wspomnienie z wakacji", przejażdżki konne a także wojskowym samochodem, pyszny poczęstunek przygotowany przez KGW z Kostkowa, pokaz ratownictwa technicznego i medycznego przygotowany przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostkowie oraz loteria fantowa, cieszyły się dużym zainteresowaniem tak dzieci, jak i dorosłych.

- W tym miejscu należą się podziękowania dla osób, które zaangażowały się w organizację imprezy - mówi sołtys Grzegorz Pukszta. - Podziękowania składam Mariuszowi Grzywaczowi ze Stajni Grzywa, DJ KOJAKOWI Kacperowi Kotulskiemu, radnej Tereni Kaczmarek, paniom z KGW Kostkowo, Radzie Sołeckiej i Grupie Odnowy Wsi. Podziękowania należą się też naszym sponsorom: Jarosławowi Pobłockiemu, właścicielowi stacji paliw, auto myjni i wypożyczalni przyczepek w Kostkowie) oraz Janowi Konkelowi, właścicielowi firmy „JANKO", skup aut, auto części z Żukowa. Bez pomocy wszystkich wyżej wymienionych nie dałoby się zapewnić uczestnikom tak dobrej zabawy.

Oprac. (MOD)

Fot. sołectwo Kostkowo

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   14 °C
Ciśnienie:   1000 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji