Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[08-10-2018] GMINNE ŚWIĘTO OŚWIATY

 

19 wrzenia 2018r. w Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotece odbyły się obchody Dnia Oświaty Gminy Gniewino.

 

 

Oprócz uczniów i nauczycieli szkół Gminy Gniewino na  uroczyste obchody Dnia Oświaty Gminy Gniewino przybyło sporo gości, a wśród nich m.in. Zbigniew Walczak, wójt Gminy Gniewino, Judyta Smulewicz, przewodnicząca rady Gminy Gniewino, Jerzy Drożdż, Honorowy Obywatel Gminy Gniewino i dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej, radni gminy, sołtysi oraz Wioletta Bach, przewodnicząca Rady Rodziców SZS w Kostkowie i Anna Napieraj, przewodnicząca Rady Rodziców SZS w Gniewinie.

Po przywitaniu przybyłych gości przez dyrektorów szkól w Kostkowie - Karolinę Pyczkę i w Gniewinie - Jacka Bagneckiego, specjalne podziękowanie na ręce wójta Zbigniewa Walczaka złożył Jerzy Drożdż, wręczając pismo gratulacyjne od Dyrektora Generalnego Krajowej Izby Gospodarczej za wdrożenie programu „Na swoje konto", mającego na celu m.in. rozwijanie ducha przedsiębiorczości wśród młodzieży. Z tego też tytułu przedstawicielom samorządów szkolnych wręczono symboliczne „Karty ucznia".

Następnie obejrzano prezentację obrazującą bogaty dorobek gminnych Zespołów Szkół, do których uczęszcza łącznie ponad 1060 uczniów i przedszkolaków, z czego 484 uczniów i 99 przedszkolaków do SZS w Gniewinie a 409 uczniów i 70 przedszkolaków do SZS w Kostkowie.

Spotkanie zakończono artystycznymi występami uczniów obu szkół oraz podziękowaniami złożonymi na ręce Judyty Smulewicz i Zbigniewa Walczaka za akceptację i wielką inspirację działań oświatowych  w Gminie Gniewino.

(MOD)

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   6 °C
Ciśnienie:   1004 hPa
Wiatr:   9 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji