Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[22-11-2018] JUDYTA SMULEWICZ PRZEWODNICZĄCĄ

 

Podczas inauguracyjnej sesji Rady Gminy Gniewino na przewodniczącą Rady jednogłośnie wybrano Judytę Smulewicz, która funkcję tę pełniła w minionej kadencji.

 

W sobotę 17 listopada 2018 roku o godz. 9,00 w sali narad Straży Gminnej w Kostkowie odbyła się inauguracyjna sesja nowo wybranej Rady Gminy Gniewino. Wójta Gminy Zbigniewa Walczaka, nowych radnych oraz gości, w śród których m.in. byli: Michał Słowik - zastępca wójta, Mikołaj Orzeł - sekretarz gminy i Genowefa Rutz - skarbnik gminy, przywitała i sesję prowadziła Teresa Kaczmarek, która funkcję radnej Gminy Gniewino pełni nieprzerwanie od 1990 roku.

Po wręczeniu przez przedstawicielkę Komisji Wyborczej Wiolettę Majer - Szreder certyfikatów potwierdzających otrzymanie mandatu radnego, wójt Zbigniew Walczak oraz nowo wybrani radni kolejno złożyli ślubowania, po czym przystąpiono do najważniejszego punktu obrad, czyli wyboru przewodniczącego Rady Gminy Gniewino. Na funkcję tę zgłoszono tylko jedną kandydaturę - Judyty Smulewicz, przewodniczącej Rady Gminy minionej kadencji.

Głosowanie odbyło się w trybie tajnym. Po przeliczeniu oddanych przez radnych głosów komisja, w skład której wchodzili: Elżbieta Fiedorowicz - przewodnicząca oraz Tadeusz Nawrocki i Michał Domarus - członkowie, ogłosiła, że Judyta Smulewicz na funkcję przewodniczącej wybrana została jednogłośnie!

(MOD)

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   10 °C
Ciśnienie:   1013 hPa
Wiatr:   4 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji