Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[28-02-2019] WYBRANO WŁADZE ODDZIAŁU PZERiI W GNIEWINIE

 

Podczas walnego zebrania członków Oddziału PZERiI w Gniewinie wybrano nowy Zarząd, Komisję Rewizyjną i delegatów na Zjazd Okręgowy w Gdańsku.

 

 

W ub. roku podczas zebrania sprawozdawczego Koła nr 4 PZERiI w Gniewinie podjęto uchwałę o przekształceniu Koła w Oddział Rejonowy w Gniewinie. Wskutek podjętej uchwały Oddział Wejherowo, do którego należało Koło nr 4 PZERiI w Gniewinie, podjął uchwałę o odwołaniu z dniem 31 grudnia 2018 r. Koła, zaś Oddział Okręgowy w Gdańsku z dniem 1 stycznia 2019 r. powołał Oddział Rejonowy PZERiI w Gniewinie. W związku z tym przekształceniem 8 lutego br. odbyło się walne zebranie członków gniewińskiego Oddziału Rejonowego, podczas którego wybrano nowe władze.

Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy, którą uczczono pamięć zmarłych członków Oddziału oraz przywitaniem gości, wśród których byli m.in. wójt Gminy Gniewino Zbigniew Walczak oraz przewodnicząca Rady gminy Gniewino Judyta Smulewicz, po czym na przewodniczącego obrad wybrano Tadeusza Semmerlinga, który po zatwierdzeniu porządku obrad poprosił skarbnik Koła nr 4 Bogumiłę Kornacką o przedstawienie sprawozdania finansowego za miniony rok oraz  przewodniczącą Teresę Kaczmarek o przedstawienie sprawozdania z działalności koła w minionym roku.

- Przyjęty na walnym zebraniu w minionym roku plan pracy został w całości zrealizowany - stwierdziła Teresa Kaczmarek. - Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w życiu naszej malej ojczyzny, którą jest Gmina Gniewino i spełniać swoje ciche marzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do rozwoju naszego związku i włożyli choć trochę swojego serduszka, a szczególnie władzom naszej gminy za okazywane wsparcie.

Następnie odbyły się wybory władz Oddziału - siedmioosobowego Zarządu Oddziału, trzyosobowej Komisji Rewizyjnej oraz dwóch delegatów na zjazd Okręgu Gdańskiego.

W skład Zarządu Oddziału weszli: Teresa Kaczmarek - przewodnicząca, Danuta Machalińska - wiceprzewodnicząca, Danuta Zaremba - wiceprzewodnicząca, Elżbieta Napieraj - sekretarz, Bogumiła Kornacka - skarbnik oraz Irena Świętkowiak i Maria Malec - członkinie.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Eugenia Dobrzewińska - przewodnicząca, Wiesław Wójtowicz - wiceprzewodniczący oraz Grażyna Kadar - sekretarz.

Natomiast delegatkami na Zjazd Okręgu Gdańskiego wybrano Teresę Kaczmarek i Bogumiłę Kornacką.

Wybory odbyły się w sposób jawny a zgłoszeni kandydaci wybrani zostali jednogłośnie.

- Energia i rozwój Gminy Gniewino to wasza energia i wasza zasługa - powiedział wójt Zbigniew Walczak w imieniu władz Gminy składając na ręce Teresy Kaczmarek gratulacje dla zebranych za dotychczasową działalność i życząc nowo wybranym władzom dalszych sukcesów w działaniu. - Jesteśmy z was dumni i dziękujemy, za wszystko, co do tej pory uczyniliście. Życzymy zdrowia, sił i zapału do dalszych działań.

Po przyjęciu planu pracy na 2019 rok zakończono obrady i przystąpiono do karnawałowej zabawy.

(MOD)

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   14 °C
Ciśnienie:   1000 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji