Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[09-05-2019] MAJÓWKA W GNIEWINIE

 

Sporo atrakcji czekało 3 maja 2019 roku na uczestników tegorocznej „Majówki”, która odbyła się w Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotece w Gniewinie.

 

 

Tym razem cała „Majówka" odbyła się w Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotece. Mimo nienajlepszej pogody nie zabrakło gości. A zaczęło się wszystko o godz. 14,00 od otwarcia przeniesione z Muzeum Ziemi Puckiej wystawy pt: Będziem Ciebie wiernie strzec - czyli 100-lecie Marynarki Wojennej", na której eksponowano, przedstawiające historię powstania Marynarki Wojennej, pocztówki.

Natomiast przed Centrum Kultury rozłożono campery i dmuchańce dla najmłodszych, a panie z KGW w Perlinie i Rybnie zapraszały do stoisk oferujących przepyszne ciasta i oczywiście chleb ze smalcem, zaś „Militarni" z Gniewina częstowali chętnych wojskową grochówką.

Harcerze z 12 Drużyny im. Armii Krajowej „BASZTA" z Kostkowa przygotowali specjalnie dla dzieci konkursy i zabawy. Można było m.in. wypróbować swą w celność w strzelaniu z łuku, uczestniczyć w warsztatach plastycznych, ale największą radość sprawiało najmłodszym malowania buziek.

Dużym powodzeniem cieszył się także pokaz iluzjonisty Romana Słomki - laureata telewizyjnego konkursu „Mam talent".

Majówkę zakończył turniej bowlingowy dla drużyn strażackich „O Puchar Dyrektora CKSTiB", w którym wystartowały 4 drużyny OSP. Po zaciętym trzyrundowym boju wygrało OSP Opalino i zdobyło Puchar Dyrektora CKSTiB, który zwycięzcom osobiście wręczył Waldemar Szczypior.

(MOD)

Fot. K. Kropidłowska

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   20 °C
Ciśnienie:   997 hPa
Wiatr:   5 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji