Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[28-05-2019] Goście z Hiszpanii, Rumunii i Świeradowa Zdroju w SZS w Kostkowie

 

Ciekawy i bogaty w atrakcje był program pięciodniowej wizyty uczniów, ich rodziców i nauczycieli z Hiszpanii, Rumunii i Świeradowa Zdroju w Samorządowej Szkole Podstawowej w Kostkowie.

 

 

W dniach 13-17 maja 2019 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Kostkowie gościło 42 uczniów, rodziców i nauczycieli z I.E.S.O Cella Vinaria z Ceclavin w Hiszpanii,  Liceul Tehnologic Agromontan „Romeo Constantinescu" z Vălenii de Munte w Rumunii i Miejskiego Zespołu Szkół ze Świeradowa Zdroju.

W poniedziałek po przywitaniu przez dyrektor Karolinę Pyczkę, goście zwiedzili budynek i zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły w Kostkowie. Następnie obejrzeli przestawienie teatralne pt. „Legends of Kaszuby" przygotowane przez uczestników projektu „School Companies" pod okiem nauczycielek Iwony Adrian i Marty Kwiatkowskiej, zaprezentowali przebieg projektu w swoich szkołach, zwiedzili gminę i odwiedzili Kompleks Rekreacyjno - Turystyczny „Kaszubskie Oko" w Gniewinie.

We wtorek wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Hotelu Victoria w Bolszewie, przespacerowali się po sopockim molo i wzięli udział w zajęciach integracyjnych w Adventure Parku w Gdyni Kolibkach.

W środę  odwiedzili Gdańsk, a w czwartek Malbork oraz wzięli udział w zajęciach sportowych w Jumpcity w Rumi.

W piątek goście odwiedzili Gdynię, a uczniowie zostali zaproszeni na ognisko w Dąbrówce zorganizowane przez rodziny goszczące ich w swoich domach.

Podziękowania należą się Hotelowi Mistral za bezpłatne udostępnienie Kompleksu Rekreacyjno - Turystycznego „Kaszubskie Oko" w Gniewinie dla gości szkoły w Kostkowie.

Opr. (MOD)

 Fot. SSP w Kostkowie

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   14 °C
Ciśnienie:   1002 hPa
Wiatr:   9 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji