Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[11-06-2019] ZAKOŃCZENIE AKADEMICKIEGO ROKU UTW

 

Uroczyste podsumowanie Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gniewinie odbyło się w piątkowe popołudnie 7 czerwca w sali widowiskowo – kinowej Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Bibliotece.

 

 

W piątek o godz. 16,00 w sali widowiskowo - kinowej CKSTiB na zakończeniu tegorocznej Roku Akademickiego spotkali się studenci gniewińskiego UTW. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.: Danuta Fedyniak, sekretarz Gminy Gniewino, dr Beata Dudzińska - Huczuk, dziekan Wydziału Społeczno - Przyrodniczego Kaszubsko -Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie, Waldemar Szczypior,  dyrektor CKSTiB a zarazem prezes Towarzystwa Oświatowego w Gniewinie i Piotr Zarzeczny, koordynator UTW Choczewo.

Miniony rok podsumował koordynator UTW w Gniewinie Krystian Sagola. Stwierdził m.in., że studenci uczestniczyli w sumie w 96 zajęciach, które realizowano w sekcjach: pływackich, teatralnych, tanecznych, plastycznych i językowych. Oprócz tego odbyły się spotkania m.in.: z senatorem Piotrem Andrzejewskim i prezesem Alei Gwiazd Sportu Jerzym Szczepankowskim, a planowane są spotkania z guru polskiego himalaizmu Michałem Kochańczykiem oraz himalaistą i lekarzem Markiem Roslanem.

Następnie dla studentów i zaproszonych gości  wystąpiły prowadzone przez choreografki: Aleksandrę Malugę i Dorotę Więckowską dziecięce zespoły baletowe i taneczne:  Gwiazdki Junior (3-6 lat) Gwiazdki Mini (6-10). Gwiazdki (10-14), Perełki z UTW, Eksplozja, Twister i Miks Dance. Wręczenie dyplomów ukończenia UTW i wspólne zdjęcie zakończyło część oficjalną, zaś na scenie pojawił się Kabaret „KUŃDA", który rozśmieszył publiczność do łez.

Dodatkową atrakcją wieczoru było otwarcie w holu CKSTiB wystawy prac plastycznych gniewińskich twórców pt: „Próbujemy się z mistrzami pędzla".

(MOD)

Fot. K. Kropidłowska

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   14 °C
Ciśnienie:   1002 hPa
Wiatr:   9 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji