Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[27-08-2019] IV PIKNIK MILITARNY

 

Od piątku do niedzieli 9-11 sierpnia br. MILITARNI GNIEWINO po raz czwarty zorganizowali w Lisewie cieszący się dużym zainteresowaniem „Piknik Militarny”.

 

Wiele atrakcji czekało na chętnych miłośników militariów w każdym wieku, którzy w dniach 9 – 11 sierpnia odwiedzili dawny poligon  wojskowy w Lisewie, gdzie trwał zorganizowany przez MILITARNYCH GNIEWINOIV Letni Piknik Militarny”. Były na nim m.in. bazar militarny, stoiska gastronomiczne, wystawa sprzętu wojskowego, strzelnica, możliwość przejażdżki sprzętem wojskowym  i saniami błotnymi, a na najmłodszych czekały dmuchańce, stoiska z zabawkami, elektryczne samochodziki czy stoiska gastronomiczne z napojami, zresztą nie tylko dla dzieci.

Terenu nie zabrakło również dla odważnych kierowców ze swoim sprzętem, którzy po pokonaniu przeszkód terenowych mogli rozbić się na polu namiotowym, spróbować sił na strzelnicy paintballowej czy też multimedialnej, zjeść nie tylko grochówkę (wybór był o wiele większy), ale i pobawić się wieczorem przy ognisku i muzyce.

W tym roku na Piknik wjechały nowe pojazdy gąsienicowe: ramię w ramię z niezawodnym ATS-em, teren pokonywał jego większy brat BAT, przy wsparciu PTS-a oraz Goździka.

Dzięki nieustannemu powiększaniu przez MILITARNYCH swych zbiorów fani zabytkowych samochodów wojskowych, motocykli czy też sprzętu wojskowego i nie tylko, mogli znaleźć również coś dla siebie nowego i ciekawego. 

(MOD)

Fot. Zbyszek Heft

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   3 °C
Ciśnienie:   1015 hPa
Wiatr:   6 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji