Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[09-12-2019] Nowe Otwarte Strefy Aktywności

 

Dzięki uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, utworzono na terenie Gminy Gniewino cztery nowe Otwarte Strefy Aktywności.

 

Na początku października zakończono inwestycje polegającą na budowie czterech Otwartych Stref Aktywności, z czego trzy w wersji podstawowej w Czymanowie, Chynowiu i Perlinie oraz jednej w wersji rozszerzonej w Gniewinie.

Wariant podstawowy stref aktywności składa się z urządzeń fitness, takich jak: motyl na słupie, prasa nożna na słupie, wyciąg górny na słupie, biegacz, rowerek, wioślarz oraz dodatkowo ze stolika do gry w szachy, gry w kółko i krzyżyk, ławek. Teren pod urządzeniami został wyłożony matami przerostowymi.

Strefa aktywności w wariancie rozszerzonym, oprócz wyżej wskazanych elementów, dodatkowo została wyposażona w: huśtawkę - bocianie gniazdo, huśtawkę podwójną, huśtawkę - ważkę, karuzelę tarczową z siedziskiem, zestaw sprawnościowy „Małpi Gaj”, zestaw sprawnościowy „Twierdza”, bujak na sprężynie i zestaw zabawowy.

Zgodnie z założeniami nową infrastrukturę zaprojektowano jako ogólnodostępne, wielopokoleniowe, plenerowe strefy aktywności, skierowane do różnych grup wiekowych, co ma sprzyjać międzypokoleniowej integracji społecznej.

Zadanie zostało dofinansowane w kwocie 122.600,- zł przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Opr. (MOD)

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   17 °C
Ciśnienie:   998 hPa
Wiatr:   5 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji