Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[30-12-2019] WIGILIJNE SPOTKANIE EMERYTÓW

 

W niedzielę 15 grudnia w Hotelu Mistral Sport odbyło się opłatkowe spotkanie członków Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Gniewinie.

 

Podobnie jak rok temu, w niedzielne popołudnie, nieco ponad tydzień przed świętem Bożego Narodzenia, kilkuset członków Oddziału Rejonowego PZERiI w Gniewinie spotkało się w eleganckiej i świątecznie przystrojonej sali Hotelu MISTRAL SPORT na opłatkowym spotkaniu. Przybyłych na spotkanie, a w szczególności Zbigniewa Walczaka, wójta Gminy Gniewino, Eugeniusza Podolaka, prezesa Zarządu Okręgu PZERiI w Gdańsku oraz Renatę Łuszczak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gniewinie i Jowitę Twardowską, prezes Centrum Konferencyjno - Sportowego w Gniewinie, przywitała przewodnicząca Oddziału Teresa Kaczmarek. Po niej zabrał głos wójt Zbigniew Walczak:

- Energia i rozwój gminy to w ogromnej mierze wasza energia i wasza zasługa – podkreślił wójt w swoim wystąpieniu. -  Jesteśmy z was dumni i dziękujemy za wszystko, co do tej pory uczyniliście. Życzę zdrowia, sił i zapału do dalszych działań. A ze swej strony przyrzekam, że będziemy robić wszystko, aby wam żyło się jeszcze lepiej – zakończył wystąpienie wójt.

Życzenia i gratulacje przybyłym złożył też Eugeniusz Podolak podkreślając prężną działalność członków gniewińskiego Oddziału Rejonowego PZERiI.

Po wysłuchaniu życzeń odśpiewano wspólnie kolędę a następnie zaczęto łamać się opłatkami i składać sobie wzajemne życzenia świąteczne. Szczególne życzenia i upominki przygotowano dla 18 specjalnie zaproszonych, liczących ponad 80 lat seniorów z Gminy Gniewino, w tym w przeważającej większości Pań, z których dwie – Jadwiga Kowalczyk z Gniewina i Aleksandra Grzywacz z Dąbrówki – dożyły wieku ponad 90 lat.

Następnie obsługa hotelu przyniosła na stoły smakołyki i zaprosiła wszystkich do wspólnej wieczerzy, w trakcie której rozdano obecnym słodkie upominki.

(MOD)

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   18 °C
Ciśnienie:   998 hPa
Wiatr:   5 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji