Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Strona Główna

 

[10-12-2020] „Kącik malucha” w Centrum Kultury w Gniewinie

 

Wyjątkowym miejscem w przestrzeni Centrum Kultury jest „Kącik Malucha”, który powstał dzięki programowi „WzMOCnij Swoje Otoczenie”, organizowanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

 

 

Został stworzony z myślą o naszych najmłodszych gościach i ich opiekunach, aby mogli przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas podczas wizyt w Centrum. W „Kąciku” dzieci mogą się bawić i rysować przy kolorowym stoliczku, a na specjalnie przystosowanych regałach, oprócz książek znajdą też zabawki i gry edukacyjne. Dzięki otrzymanemu grantowi zostały zakupione krzesła, stoły, regały pod biblioteczkę, telewizor, komoda oraz sofy, które posłużą zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gościom naszego Centrum. Zagospodarowanie na nowo przestrzeni poczekalni pozwala na zachowanie bezpiecznych odstępów pomiędzy dziećmi podczas zabawy, a także między opiekunami.

Na zakupionym telewizorze wyświetlana będzie prezentacja przypominająca o zasadach sanitarnych obowiązujących podczas pandemii koronawirusa. W pomieszczeniach Centrum Kultury zostaną rozlokowane środki dezynfekcyjne przeznaczone dla użytkowników, a zakupione meble i wyposażenie pozwalają na łatwe i systematyczne odkażenie. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się choć po części  zwiększyć poczucie bezpieczeństwa osobom odwiedzającym nasz obiekt w czasie panującej pandemii koronawirusa.

Program dobrosąsiedzki „WzMOCnij Swoje Otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych - krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie ich wdrożenia w wyłonionych gminach.

Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   °C
Ciśnienie:   hPa
Wiatr:   m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji