Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Programy Europejskie

Projekty w trakcie realizacji

[27-03-2018] Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-turystycznej w miejscowości Bychowo

 

Gmina Gniewino realizuje projekt pn. „Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno-turystycznej w miejscowości Bychowo”, na który otrzymała pomoc z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Wspomniana operacja ma na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich i jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

W ramach operacji zostanie zmodernizowane boisko do piłki nożnej (w tym: wyrównanie terenu, wykonanie trawistej nawierzchni o pow. 1920 m2, ustawienie ogrodzenia z bramami i furtkami, piłkochwytów i bramek do piłki nożnej).  Na teren kompleksu zostanie poprowadzona instalacja elektryczna oraz wodociągowa. Boisko będzie oświetlone. Ponadto powstanie ogrodzony plac zabaw oraz zostaną zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej. Bezpośrednio przy kompleksie powstanie parking dla samochodów.

Operacje w w.w zakresie  z pewnością przyczynimy się do osiągniecia zakładanego celu i poprawimy standard życia mieszkańców, gdyż zapewnimy im miejsce do spotkań i wypoczynku na świeżym powietrzu. Położenie terenu przy drodze powiatowej w kierunku Wierzchucina z pewnością przyczyni się do wypoczynku w tym miejscu turystów zmierzających nad morze. Budowa kompleksu jest odpowiedzią gminy na potrzeby mieszkańców Bychowa i okolicy.

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   °C
Ciśnienie:   hPa
Wiatr:   m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji