Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Sport

Aktualności Kulturalno-Sportowe

[13-10-2017] OLA I JULIA WYGRAŁY!

 

Kolejne zwycięstwa odniosły młode biegaczki z gminy Gniewino – Aleksandra Dominik i Julia Behrendt – wygrywając w Przyjaźni dziewiąty, ostatni bieg z cyklu „Małe Kaszuby biegają”. Tym samym zapewniły sobie zwycięstwo w tegorocznej klasyfikacji generalnej.

 

W niedzielę 8 października w Przyjaźni koło Żukowa odbył się dziewiąty bieg z cyklu „Młode Kaszuby biegają" będący niejako podsumowaniem tegorocznego cyklu tej cieszącej się popularnością sportowej imprezy. Bieg zakończył się dużym sukcesem młodych biegaczek z gminy Gniewino - Aleksandry Dominik i Julii Behrendt - które po raz kolejny stanęły na najwyższym stopniu podium. Ola zwyciężyła w kategorii rocznika 2002/2003 na dystansie 1200 m a Julia w kat. rocznika 2007 na dystansie 400 m.

Niewiele ustąpiła im najmłodsza z gniewińskich biegaczek - Zuzanna Oleszek - która zajmując trzecią lokatę w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2008, dystans 400 m) stanęła na najniższym stopniu podium.

Tym samym Julia i Aleksandra, mające na swym koncie największą ilość zwycięstw (Aleksandra - 6 zaś Julia - 4), zapewniły sobie triumf w klasyfikacji generalnej tegorocznej imprezy.

Teraz  nasze utalentowane biegaczki czeka uroczysta gala zakończenia sezonu i rozdania nagród, która odbędzie się 19 listopada 2017 r. w Żukowie. A my już teraz składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów w roku przyszłym!

(MOD)

Fot. E. Behrendt

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   16 °C
Ciśnienie:   1007 hPa
Wiatr:   3 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji