Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Sport

Aktualności Kulturalno-Sportowe

[22-01-2018] II MIEJSCE STOLEMA

 

Podobnie jak przed rokiem tak i w tym roku drużyna KS STOLEM Gniewino zajęła w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lęborskiego II miejsce, ulegając w finale drużynie MAXBRUK z Lęborka 1:3.

 

Drużyna seniorów STOLEMA Gniewino intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej sezonu 2017/18. W ramach przygotowań w sobotę 20 stycznia br. uczestniczyła w silnie obsadzonym XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lęborskiego, który odbył się w Miejskiej Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku.

W turniejowych zmaganiach brało udział 10 drużyn - ANIOŁY Garczegorze, ZENIT Redkowice, MARKBUD Grzybno, LEŚNIK Cewice, BEZETBUT Lubowidz, STOLEM Gniewino, CHROBRY Charbrowo, MAXBRUK Lębork, JW Lębork i  WIKĘD Luzino.  

W fazie grupowej turnieju STOLEM zremisował 2:2 z CHROBRYM Charbrowo (bramki Kankowski, Wachowiak), wygrał 2:0 z WIKĘDEM Luzino (bramki Wachowiak, Sobczyński), przegrał 0:2 z MAXBRUK Lębork i wygrał 2:1 z JW Lębork (bramki ;Wachowiak, Sobczyński) zajmując w grupie 2 pozycję i wywalczając awans do półfinału.

W półfinale STOLEM pokonał drużynę MARKBUD Grzybno 1:0 (bramka Patelczyk). W finale ponownie spotkał się z drużyną MAXBRUK Lębork, złożoną z zawodników TEAM Lębork z I ligi futsalu, przegrywając 1:3 i zdobywając tym samym II lokatę. Honorową bramkę zdobył Kankowski.

Warto podkreślić, że w poprzednim roku STOLEM również wywalczył II lokatę również ulegając w finale drużynie MAXBRUK Lębork, ale dopiero po serii rzutów karnych.  

- Potraktowaliśmy turniej halowy w Lęborku jako przerywnik w przygotowaniach do rundy wiosennej - mówi trener Tomasz Dołotko. - Drużyna zaprezentowała się solidnie, godnie reprezentując Gniewino. Mimo wyczerpujących treningów zawodnicy zagrali ambitnie, z wolą zwycięstwa.

Drużynę STOLEMA w turnieju reprezentowali: Olszowiec, Dąbrowny, Klarecki, Kamil  Kankowski, Zabłotni, Wachowiak, Patok, Sobczyński, Dampc, Jeżowski, Dawid Patelczyk.

(MOD)

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   3 °C
Ciśnienie:   1012 hPa
Wiatr:   6 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji