Przejdź do treści A- A+ Reset Wersja tekstowa Wysoki kontrast Pełna wersja
bip

Urząd Gminy Gniewino

ul. Pomorska 8, 84-250 Gniewino

Telefon: 58 676 76 77

Fax: 58 676 72 26

PL
PL EN DE
Gmina Gniewino

Gmina Gniewino

dobre miejsce

Sport

Aktualności Kulturalno-Sportowe

[07-01-2019] „ŚLEDZIK CUP” DLA GNIEWINA

 

W przedświątecznym halowym turnieju piłkarskim dla dzieci zorganizowanym na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu drużyny z gminy Gniewino zajęły dwie czołowe lokaty.

 

 

W przeddzień Wigilii odbył się kolejny zorganizowany przez Kibice Razem Arka Gdynia oraz Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki turniej piłkarski dla dzieci do lat 12 pn. „Śledzik Cup U 12". W rozgrywkach wzięło udział pięć pięcioosobowych drużyn, w tym dwa zespoły z Gniewina, których opiekunem był Daniel Lessnau. Najmłodszy uczestnik turnieju liczył zaledwie 3 lata. Brawo dla niego!

Grano systemem „każdy z każdym". Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna FC GNIEWINO I, w składzie której grali: Hubert Lessnau, Maciej Szpara, Jakub Maszota, Filip Bobkowski, Dorian Pal, Filip Behrendt i Cezary Wierzbicki.

Drugie miejsce na podium zajęła drużyna FC GNIEWINO II, w której grali: Mikołaj Lessnau,  Tomasz Okuń, Jakub Sałachub, Alan Pal, Michał Szpara, Szymon Płotek i Nikodem Komkowski.

Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna ZPS GDYNIA.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Jakub Maszota, który zdobył też tytuł „króla strzelców", natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Maciej Szpara, obaj ze zwycięskiego teamu FC GNIEWINO I. Wymienieni nagrodzeni zostali pamiątkowymi statuetkami. Pozostali zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale, piórniki oraz klubowe smyczki.

Turniej odbył się w bardzo miłej atmosferze a dzieci świetnie się bawiły. Po wszystkim na uczestników turnieju czekał ciepły posiłek.

Dodajmy, że w nagrodę za wygrany turniej zawodnicy FC GNIEWINO I wyjadą w sierpniu na dwudniowy turniej ogólnopolski w okolice Bełchatowa i będą się prezentować jako FC Arka Gniewino

Opr. (MOD)

Fot. www.arkagdynia.kibice-razem.pl

 

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

Pogoda na dziś

Temp.:   30 °C
Ciśnienie:   1009 hPa
Wiatr:   2 m/s

 

 

 

 

Fotogaleria Gminy Gniewino

 

Idź do galerii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008-2015 Gmina Gniewino. Projekt i realizacja: Seenet

Cookies  |  Mapa serwisu  |  Kontakt

UWAGA! Ten serwis uzywa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgode na to)
Zamknij Wiecej informacji